Tipografie Suceava Facos Suceava USV
Ritmic Suceava

Două femei s-au bătut într-un magazin din Suceava după ce au descoperit că împart același bărbat

O dispută sentimentală s-a transformat într-un incident cu implicarea poliției, în municipiul Suceava. Două femei au ajuns la altercație într-un magazin, pe fondul unei relații extraconjugale descoperite.

Carmen O., de 54 de ani, din Grănicești, a mers pe 30 ianuarie la magazinul deținut de Irina H., de 52 de ani, după ce a aflat că soțul ei are o aventură cu aceasta.

Discuția dintre cele două femei a degenerat rapid, fiind presărată cu injurii și jigniri.

La un moment dat, cele două s-au îmbrâncit, iar Carmen O. a răsturnat mai multe ghivece de flori din magazin.

Deși polițiștii le-au informat despre posibilitatea emiterii unui ordin de protecție, ambele femei au refuzat să depună plângeri.

Cu toate acestea, autoritățile au deschis un dosar penal pentru „lovire sau alte violențe” și „distrugere”.

Articole recente

Adapost Caini Suceava SAVCOM Suceava Facos Suceava BMT Consultanta Suceava Usi Interior/Exterior si Scari Suceava

Related articles