Tipografie Suceava Facos Suceava USV
Ritmic Suceava

JOS PĂLĂRIA! Doi tineri frizeri din Ipotești donează încasările de marți și miercuri pentru mămica rămasă văduvă și fără picioare în urma unui cumplit accident rutier produs în Bulgaria: „Încasările vor fi donate pentru a o ajuta la suma necesară procurării protezelor”

Doi tineri frizeri din Ipotești donează încasările de marți și miercuri pentru mămica rămasă văduvă în urma unui cumplit accident rutier produs în Bulgaria.

„Impresionați de povestea crudă a familiei din Ipotești, care în urma accidentului din Bulgaria au rămas fără capul familiei – tatăl decedat pe loc, iar mama cu picioarele amputate, băieții de la Barber Shop by BOM & NEO Suceava , Vasiliu Mihai și Biceaga Ionuț, au hotărât să o ajute pe tânăra mămică. Încasările din zilele de marți și miercuri, 11 și respectiv 12 octombrie, vor fi direcționate către Ilie Florinela Crina pentru a o ajuta la suma necesară procurării protezelor. Fetița de numai 4 ani are nevoie de mama ei alături. Băieții își donează munca din cele două zile pentru acest caz dramatic, însă au nevoie de ajutorul vostru: prezentați-vă în număr cât mai mare la sediul lor, pentru ca împreună să faceți fapte bune. Nu uitați de programări, ca totul să meargă ca pe roate!!!”, a transmis fundația Sânge pentru România.

Articole recente

Adapost Caini Suceava SAVCOM Suceava Facos Suceava BMT Consultanta Suceava Usi Interior/Exterior si Scari Suceava

Related articles