Curtea de Apel Suceava l-a condamnat pe Cristinel Levițchi, din orașul Milișăuți, la un an și șase luni de închisoare pentru conducerea unui vehicul fără permis de conducere.
Bărbatul a fost depistat de pe raza orașului Milișăuți, de unde a fost preluat de polițiști și transportat la Penitenciarul Botoșani.
Curtea de Apel Suceava l-a condamnat pe Marius – Alexandru Chiriac, din comuna Dumbrăveni, la doi ani de închisoare pentru săvârșirea infracțiunilor de conducerea pe drumurile publice a unui vehicul fără permis de conducere și conducerea sub influența alcoolului. Bărbatul a fost depistat pe raza localității Dumbrăveni, de unde a fost preluat și încarcerat în Penitenciarul Botoșani.
