Tipografie Suceava Facos Suceava USV
Ritmic Suceava

Municipiul Rădăuți a rămas din nou fără căldură și gaz metan: „Sperăm ca pe joi să intre banii în contul Nord Gaz”

În această după amiază, în jurul orei 15.30, municipiul Rădăuți a rămas din nou fără căldură și apă caldă, după ce Primăria nu a plătit datoriile către Nord Gaz.

„Nu au plătit datoriile. S-au făcut niște plăți, dar pentru achiziția de gaz”, a declarat directorul Nord Gaz Rădăuți.

Avem banii, dar sunt în contul de Trezorerie. Pentru a face plata, trebuie să urmăm mai multe proceduri. Sperăm ca pe joi să între banii în contul Nord Gaz”, a declarat primarul Bogdan Loghin.

Articole recente

Adapost Caini Suceava SAVCOM Suceava Facos Suceava BMT Consultanta Suceava Usi Interior/Exterior si Scari Suceava

Related articles