Municipiul Rădăuți a rămas a treia oară fără căldură și apă caldă în ultimele 30 de zile.
Dacă în primele două rânduri, 4.200 de rădăuțeni au rămas fără căldură și apă caldă din cauza SC Servicii Comunale SA Rădăuți, de această dată este vorba despre o avarie la centrala principală.
În această noapte, temperatura va scade până la -2 grade Celsius la Rădăuți.
